Ürün Bilgilerimiz

ÜRÜNLERİMİZ MALİ MESULİYET SİGORTASI KAPSAMINDADIR


GLP Su Armatürleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılan Banyo Duş Setleri, Plastik Yedek Parça, Banyo Aksesuarları ve Batarya Grupları imalat işleri için, ürün sorumluluk sigortası kapsamında; yaşanabilecek zararlar için mali mesuliyet sigortası bulunmaktadır.

YÜZDE 100 TÜRK MALI


İmalat ve montajın tüm aşamalarını kendi gelişmiş tesislerinde yüksek teknoloji ve uzman ekip ile yürüten GLP Su Armatürleri ülkemizde çok az sayıdaki öncü firmalarda bulunan TS EN 15091 belgesini de almaya hak kazanmıştır. Bu belge özellikle fotoselli batarya grubu için Avrupa Birliği ülkelerinin aradığı kriterleri kapsamaktadır.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ


Lavabo Batarya, Evye Batarya, Bide Batarya, Banyo Batarya, Duş Batarya, Musluk Grubu, Tamamlayıcı Ürünler ve Fotoselli ürünlerin tümünü ürün yelpazemiz içerisinde bulabilirsiniz. Su Armatürleri kategorilerinde toplam 42 farklı seride geliştirilmiş özel tasarımlarımızla sizlerin istek ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermeye çalışılmaktadır.

YÜKSEK ÜRÜN KALİTESİ


Ürettiğimiz ürünlerin kalitesi, Türk Standartları Enstitüsü tarafından dünyaca kabul edilen TSE EN 817 ve TSE EN 200 kalite standartlarıyla onaylanmış ve sertifikanlandırılmıştır. Çok ciddi yükümlülükler yerine getirilerek çok az firmanın sahip olabileceği kalite belgeleri, uzman teknik kadromuzun ve firmamızın haklı başarısıdır.

ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ


Ürünerimizin Türkiye pazarındaki başarısı, farklı ülkelerden de yüksek beğeni ile talep edilmesini sağlamıştır. Ürünlerimiz uluslararası arenada yirminin üzerinde ülkede büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. İhracat yaptığımız ülke sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

DOĞA VE KULLANICI DOSTU ÜRÜNLER


Doğanın saf ve gizemli ruhundan ilham alarak ürettiğimiz ürünlerin tasarımları, işlevselliği ve bütçenize sağlayacağı su tüketim tasarrufu ile hem kullanıcısının hem de doğanın bir dostu olmaya devam eden ürünlerimizi tercih edenlerin yüzleri; fiyat politikamız sayesinde satın alırken de, kullandığı gün de gülmeye devam etmektedir.